Difference between revisions of "User:Wolff"
From A Wiki in the Desert
(Created page with "{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- alig...") |
|||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Beige||-||-|-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Black||-||-||-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Coral||-||-||-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Pink||-||-||-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Smoke||-||-||-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 06:26, 5 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Black | - | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Pink | - | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Smoke | - | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |