Difference between revisions of "User:Wolff"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-|x | + | |Black||-||-||-||-|x-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-|x | + | |Coral||-||-||-||-|x-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||-||-||-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||-||-|x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 06:26, 5 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | x- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | - | - | x- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Pink | - | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Smoke | - | - | - | x|- | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |