Difference between revisions of "User:Kili"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
|Aqua||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||O||X||X||O||X||O||X | + | |Beige||O||X||X||O||X||O||X||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||-||-||X | |Black||X||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||-||-||X | ||
| Line 17: | Line 17: | ||
|Smoke||X||O||O||X||O||X||X||x||x||x||x||-||-||X | |Smoke||X||O||O||X||O||X||X||x||x||x||x||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||?||-||-||O |
|} | |} | ||
Latest revision as of 19:50, 12 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | O | X | X | O | X | O | X | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | - | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | O | O | X | O | X | X | x | x | x | x | - | - | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | - | - | O |