Difference between revisions of "User:Haraelendil/oysters"
From A Wiki in the Desert
Haraelendil (talk | contribs) |
Haraelendil (talk | contribs) |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Y |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
Revision as of 06:39, 19 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | |
| Aqua | Y | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige | X | X | Y | Y | X | X | X | Y | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | ! |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ! | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | Y | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | - | X |
crystal:
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Y |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | X |
| Pink | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | X |