Difference between revisions of "UserAbbi/Pearl Necklace"
From A Wiki in the Desert
(Created page with "{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- alig...") |
|||
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige|| || || || || || || || || || || || || || | |Beige|| || || || || || || || || || || || || || | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||||||||||||||||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral|||||||||||||||||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink || | + | |Pink |||||||||||||||||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke|||||||||||||||||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White|||||||||||||||||||||||||| |
|} | |} | ||
Revision as of 20:07, 26 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | ||||||||||||||
| Beige | ||||||||||||||
| Black | ||||||||||||||
| Coral | ||||||||||||||
| Pink | ||||||||||||||
| Smoke | ||||||||||||||
| White | ||||||||||||||