Difference between revisions of "UserAbbi/Pearl Necklace"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige|| || || || || || || || || || || || || || | |Beige|| || || || || || || || || || || || || || | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||||||||||||||||||||||||||| | + | |Black||x||x||x||x||x||x||x||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral|||||||||||||||||||||||||||| | |Coral|||||||||||||||||||||||||||| | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink |||||||||||||||||||||||||||| | + | |Pink ||x|||||||||||||||||||||||||| |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Smoke|||||||||||||||||||||||||||| | |Smoke|||||||||||||||||||||||||||| | ||
Revision as of 20:19, 26 November 2019
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | ||||||||||||||
| Beige | ||||||||||||||
| Black | x | x | x | x | x | x | x | |||||||
| Coral | ||||||||||||||
| Pink | x | |||||||||||||
| Smoke | ||||||||||||||
| White | ||||||||||||||