Difference between revisions of "User:IaruHetep"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-||<v />||X||X||m||m||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||<v />||X||X||m||m||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||- | ||
Revision as of 03:18, 6 December 2019
Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | m | m | m | m | m | m | m | X | X | - | ||
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | X | X | m | m | - | - | - | - | X | X | - | |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | m | m | X | m | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | m | m | - | - | - |