Difference between revisions of "User:Jimbobhotep"
From A Wiki in the Desert
Jimbobhotep (talk | contribs) |
Jimbobhotep (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||-||X||X||X||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Aqua||X||-||X||X||X||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | |Pink||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||X||X||1||X||X||X||-||-||- | |White||X||X||X||X||X||X||X||1||X||X||X||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:44, 20 January 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | X | X | X | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | 1 | X | X | X | - | - | - |