Difference between revisions of "User:Jimbobhotep"
From A Wiki in the Desert
Jimbobhotep (talk | contribs) |
Jimbobhotep (talk | contribs) |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-||-||-||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||X||*|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||*||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 22:34, 20 January 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | X | X | X | - | - | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | X | X | * | - | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | X | - | X | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | * | - | - | - | - | - | - |