Difference between revisions of "User:Jimbobhotep"
From A Wiki in the Desert
Jimbobhotep (talk | contribs) |
Jimbobhotep (talk | contribs) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||X|| | + | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||-||-|-||-||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||-|-||-||X||-||-||-||X||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 03:56, 21 January 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | X | X | * | - | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | X | - | X | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | - | - | - | X | - | - | - | X | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | * | - | - | - | - | - | - |