Difference between revisions of "User:Jimbobhotep"
From A Wiki in the Desert
Jimbobhotep (talk | contribs) |
Jimbobhotep (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||X||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||X||-||-||X||X||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||X||X||*||-||X||X||X||-||-||-||-||-||- | |Black||-||X||X||*||-||X||X||X||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 04:45, 21 January 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | - | - | - | X | - | - | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | X | X | * | - | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | - | X | - | X | * | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | - | - | - | X | - | - | X | X | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | * | X | X | X | X | X | - |