Difference between revisions of "User:Jimbobhotep"
From A Wiki in the Desert
Jimbobhotep (talk | contribs) |
Jimbobhotep (talk | contribs) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||X||X||-||X||-||X||*||X||X||X||X||X||X||- | |Pink||X||X||-||X||-||X||*||X||X||X||X||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X|| | + | |Smoke||X||*||-||X||-||O||X||X||X||-||-||-||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||X||X||*||X||X||X||X||X||- | |White||X||X||X||X||X||X||X||*||X||X||X||X||X||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 05:09, 22 January 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | * | - | - | - | X | - |
| Black | * | X | X | * | - | X | X | X | X | - | - | X | * | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | - |
| Pink | X | X | - | X | - | X | * | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | X | * | - | X | - | O | X | X | X | - | - | - | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | * | X | X | X | X | X | - |