Difference between revisions of "Guilds/Houlala/LES PROJETS"
From A Wiki in the Desert
| Line 30: | Line 30: | ||
| 22 || GREY STAR MARBLE || 3400,-295 || Y || NO | | 22 || GREY STAR MARBLE || 3400,-295 || Y || NO | ||
|- | |- | ||
| − | | || | + | | 23 || GREY STAR MARBLE || 3343,-434 || Y || NO |
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
Revision as of 10:49, 8 February 2020
https://atitd.wiki/tale9/Houlala
| TYPE | LOCATION | ACTIVE | GEARBOX | |
|---|---|---|---|---|
| 11 | NIGHT GRANITE | 3296,-378 | Y | NO |
| 12 | NIGHT GRANITE | 3335,-313 | Y | NO |
| 13 | NIGHT GRANITE | 3344,-283 | Y | NO |
| 14 | ||||
| 15 | ||||
| 16 | ||||
| 17 | ||||
| 18 | ||||
| 19 | ||||
| 20 | ||||
| 21 | GREY STAR MARBLE | 3393,-247 | Y | NO |
| 22 | GREY STAR MARBLE | 3400,-295 | Y | NO |
| 23 | GREY STAR MARBLE | 3343,-434 | Y | NO |