Difference between revisions of "Guilds/Houlala/LES PROJETS"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
| 15 || NIGHT GRANITE || 3387,-367 || Y || NO | | 15 || NIGHT GRANITE || 3387,-367 || Y || NO | ||
|- | |- | ||
| − | | 16 || | + | | 16 || NIGHT GRANITE || 3293,-552 || Y || NO |
|- | |- | ||
| 17 || || || || | | 17 || || || || | ||
Revision as of 13:28, 8 February 2020
https://atitd.wiki/tale9/Houlala
| TYPE | LOCATION | ACTIVE | GEARBOX | |
|---|---|---|---|---|
| 11 | NIGHT GRANITE | 3296,-378 | Y | NO |
| 12 | NIGHT GRANITE | 3335,-313 | Y | NO |
| 13 | NIGHT GRANITE | 3344,-283 | Y | NO |
| 14 | NIGHT GRANITE | 3338,-413 | Y | NO |
| 15 | NIGHT GRANITE | 3387,-367 | Y | NO |
| 16 | NIGHT GRANITE | 3293,-552 | Y | NO |
| 17 | ||||
| 18 | ||||
| 19 | ||||
| 20 | ||||
| 21 | GREY STAR MARBLE | 3393,-247 | Y | NO |
| 22 | GREY STAR MARBLE | 3400,-295 | Y | NO |
| 23 | GREY STAR MARBLE | 3343,-434 | Y | NO |