Difference between revisions of "Guilds/Houlala/LES PROJETS"
From A Wiki in the Desert
| Line 52: | Line 52: | ||
| 32 || OSM || 3179,-469 || Y || NO | | 32 || OSM || 3179,-469 || Y || NO | ||
|- | |- | ||
| − | | || | + | | 33 || OSM || 3189,-496 || Y || NO |
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
Revision as of 20:51, 8 February 2020
https://atitd.wiki/tale9/Houlala
| TYPE | LOCATION | ACTIVE | GEARBOX | |
|---|---|---|---|---|
| 11 | NIGHT GRANITE | 3296,-378 | Y | NO |
| 12 | NIGHT GRANITE | 3335,-313 | Y | NO |
| 13 | NIGHT GRANITE | 3344,-283 | Y | NO |
| 14 | NIGHT GRANITE | 3338,-413 | Y | NO |
| 15 | NIGHT GRANITE | 3387,-367 | Y | NO |
| 16 | NIGHT GRANITE | 3293,-552 | Y | NO |
| 17 | NIGHT GRANITE | 3231,-461 | Y | NO |
| 18 | NIGHT GRANITE | 3224,-538 | Y | NO |
| 19 | ||||
| 20 | ||||
| 21 | GREY STAR MARBLE | 3393,-247 | Y | NO |
| 22 | GREY STAR MARBLE | 3400,-295 | Y | NO |
| 23 | GREY STAR MARBLE | 3343,-434 | Y | NO |
| 24 | GREY STAR MARBLE | 3157,-515 | Y | NO |
| 25 | ||||
| 26 | ||||
| 27 | ||||
| 28 | ||||
| 29 | ||||
| 30 | ||||
| 31 | OSM | 3184,-528 | Y | NO |
| 32 | OSM | 3179,-469 | Y | NO |
| 33 | OSM | 3189,-496 | Y | NO |