Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Tattoo, DN Needs"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
| Maata||Lythrum, <s>Common Rosemary</s>, Squill, Cranesbill, Blue Damia, Royal Rosemary, <s>Dalchini</s> || | | Maata||Lythrum, <s>Common Rosemary</s>, Squill, Cranesbill, Blue Damia, Royal Rosemary, <s>Dalchini</s> || | ||
|- | |- | ||
| − | | Robare || Jaiyanti, Patchouli, Artemisa | + | | Robare || Jaiyanti, Patchouli, Artemisa, Steel Bladegrass, Upright Ochoa || |
|- | |- | ||
| Brucette || King's Coin, Sweet Groundmaple, Ginger Root, Golden Sweetgrass || | | Brucette || King's Coin, Sweet Groundmaple, Ginger Root, Golden Sweetgrass || | ||
Revision as of 03:00, 16 April 2020
Tattoo Needs
Darkest Night
| Name | Herbs needed | |
|---|---|---|
| Maata | Lythrum, |
|
| Robare | Jaiyanti, Patchouli, Artemisa, Steel Bladegrass, Upright Ochoa | |
| Brucette | King's Coin, Sweet Groundmaple, Ginger Root, Golden Sweetgrass | |
| Telanoc | ||
| Subira | Tsatso, Wood Sage, Lamae, Orange Niali, Liquorice | |
| Name | Mushrooms Needed | |
|---|---|---|
| Maata | Eye of Osiris | |
| Brucette | Pool of Tranquility | |
| Robare | Twirls | |
| Mandrake | Peasant Foot | |
| Telanoc | Scorpion's Brood, Toad Skin, Twirls, Flat, |
|