Difference between revisions of "User:Govelius"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||X||+||X||X||O||O||O||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||X||+||X||X||O||O||O||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||+||X||X||X||X||O||O||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||+||X||X||X||X||O||O||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||X||X||X||X||O||O||O||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||X||X||X||X||O||O||O||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||+||O||O||O||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||X||X||X||+||O||O||O||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||+ |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||+||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||X||X||+||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 18:25, 24 April 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | + | X | X | O | O | O | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | + | X | X | X | X | O | O | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | X | X | X | O | O | O | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | X | X | X | + | O | O | O | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | + |
| Smoke | X | X | + | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | X |