Difference between revisions of "User:Shiva"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||x||v||x||v||v||v||v||x||x||x||x||-||x||- | |Aqua||x||v||x||v||v||v||v||x||x||x||x||-||x||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||x|| | + | |Beige||x||x|v||v||v||v||v||v||-||-||-||-||-||x||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||x||v||v||v||x||v||v||-||-||-||-||-||x||- | |Black||x||v||v||v||x||v||v||-||-||-||-||-||x||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||x|| | + | |Coral||x||x||x||x||x||x||x||-||-||-||-||-||x||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||v||- | |Pink||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||v||- | ||
Revision as of 21:53, 12 May 2020
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | v | x | v | v | v | v | x | x | x | x | - | x | - |
| Beige | x | v | v | v | v | v | v | - | - | - | - | - | x | - |
| Black | x | v | v | v | x | v | v | - | - | - | - | - | x | - |
| Coral | x | x | x | x | x | x | x | - | - | - | - | - | x | - |
| Pink | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | v | - |
| Smoke | x | v | v | x | v | v | v | x | v | v | v | - | x | - |
| White | O | x | x | x | x | x | x | - | - | - | - | - | x | - |