Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Festival Needs"
From A Wiki in the Desert
| Line 210: | Line 210: | ||
! Name !! Ambrosia (Beer & Cobra Blood)!! Made | ! Name !! Ambrosia (Beer & Cobra Blood)!! Made | ||
|- | |- | ||
| − | |Maata || | + | |Maata || || |
|- | |- | ||
| − | |Alphabob|| | + | |Alphabob|| || |
|- | |- | ||
| − | |Brucette || | + | |Brucette || || |
|- | |- | ||
| − | |Reddruby || | + | |Reddruby || || |
|- | |- | ||
| − | |MrBruce || | + | |MrBruce || || |
|- | |- | ||
| − | |Telanoc || | + | |Telanoc || || |
|- | |- | ||
| − | |Aaltje || | + | |Aaltje || || |
|- | |- | ||
| − | |Robare || | + | |Robare || || |
|- | |- | ||
| − | |Bobby || | + | |Bobby || || |
|- | |- | ||
| − | |Subira || | + | |Subira || || |
|- | |- | ||
| − | |Subdak || | + | |Subdak || || |
|- | |- | ||
| − | |Mandrake || | + | |Mandrake || || |
|- | |- | ||
| || || | | || || | ||
Revision as of 14:54, 30 July 2020
Festival Needs
Ra Festival
| Name | Spirits | Ambrosia (Wine Flavor) | Made |
|---|---|---|---|
| Maata | |||
| Alphabob | |||
| Subira | |||
| Subdak | |||
| Aaltje | |||
| Telanoc | |||
| Bru | |||
| Redd | |||
| Robare | |||
| Bobby | |||
Thoth Festival
| Name | Ambrosia (Wine Flavor 2 vintages, 12% Alch) | Made |
|---|---|---|
| Maata | ||
| Alphabob | ||
| Aaltje | ||
| Telanoc | ||
| Subira | ||
| Subdak | ||
| Robare | ||
| Bobby | ||
| Brucette | ||
| ReddRuby | ||
| Mandrake | ||
| sparkle | ||
| MrBruce | ||
Osiris Festival
| Name | Ambrosia | Made? |
|---|---|---|
| Maata | ||
| Alphabob | ||
| Robare | ||
| Bobby | ||
| Subdak | ||
| Subira | ||
| ReddRuby | ||
| Bru | ||
| MrB | ||
Isis Festival
| Name | Perfume | Amborsia | Done |
|---|---|---|---|
| Maata | |||
| Robare | |||
| Bobby | |||
| Brucette | |||
| MrBruce | |||
| ReddRuby | |||
Bastet Festival
| Name | Ribbon 1 | Ribbon 2 | Ambrosia | Made |
|---|---|---|---|---|
| Maata | ||||
| Robare | ||||
| Bobby | ||||
| Brucette | ||||
| MrBruce | ||||
| ReddRuby | ||||
| Alphabob | ||||
| Telanoc | ||||
| Aaltje | ||||
| Subira | ||||
| Subdak | ||||
Hathor Festival
| Name | Ambrosia (Beer & Cobra Blood) | Made |
|---|---|---|
| Maata | ||
| Alphabob | ||
| Brucette | ||
| Reddruby | ||
| MrBruce | ||
| Telanoc | ||
| Aaltje | ||
| Robare | ||
| Bobby | ||
| Subira | ||
| Subdak | ||
| Mandrake | ||