Difference between revisions of "User:KillHubris"
From A Wiki in the Desert
KillHubris (talk | contribs) |
KillHubris (talk | contribs) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua 2 0 0||O||X||X||X|| | + | |Aqua 2 0 0||O||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||X||X||X|| | + | |Beige >1||X||X||X||O||X||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black 0 >1 ||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X | |Black 0 >1 ||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink 0 0 ?||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||X | |Pink 0 0 ?||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X|| | + | |Smoke||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White > | + | |White >3 ? ?||X||O||O||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 18:54, 29 January 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua 2 0 0 | O | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige >1 | X | X | X | O | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black 0 >1 | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | X |
| Coral 0 ? 0 | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink 0 0 ? | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| White >3 ? ? | X | O | O | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X |