Difference between revisions of "User:KillHubris"
From A Wiki in the Desert
KillHubris (talk | contribs) |
KillHubris (talk | contribs) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua 2 0 0||O||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Aqua 2 0 0||O||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige | + | |Beige 2||X||X||X||O||X||X||N||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black 0 >1 ||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X | |Black 0 >1 ||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral 0 | + | |Coral 0 >1 0||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink 0 0 | + | |Pink 0 0 0||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke 0||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White | + | |White 3 0 ?||X||O||O||X||X||O||X||X||X||X||X||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 19:05, 29 January 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua 2 0 0 | O | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige 2 | X | X | X | O | X | X | N | - | - | - | - | - | - | X |
| Black 0 >1 | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | X |
| Coral 0 >1 0 | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Pink 0 0 0 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Smoke 0 | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | O |
| White 3 0 ? | X | O | O | X | X | O | X | X | X | X | X | - | - | X |