Difference between revisions of "User:KillHubris"
From A Wiki in the Desert
KillHubris (talk | contribs) |
KillHubris (talk | contribs) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink 0 0 0||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Pink 0 0 0||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke 0||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke 0 >1||X||X||X||X||X||X||X||N||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White 3 0 0||X||O||O||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X | |White 3 0 0||X||O||O||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|} | |} | ||
Revision as of 00:03, 2 February 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua 2 0 0 | O | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige 2 0 0 | X | X | X | O | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X |
| Black 0 >1 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X |
| Coral 0 >1 0 | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Pink 0 0 0 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Smoke 0 >1 | X | X | X | X | X | X | X | N | - | - | - | - | - | O |
| White 3 0 0 | X | O | O | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X |