Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-||N||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||N||-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||-||N|-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||N|-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 10:43, 11 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - | - | |
| Black | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | - | N | - | - | - | - | - | N | N | N | N | - | - | - | |
| Pink | N | Y | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - | |
| Smoke | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - | |
| White | N | N | ? | ? | ? | ? | ? | Y | N | - | - | - | - | - | |