Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||N||-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||- | |Aqua||-||N||-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||N||-||-||-||-||-||N | + | |Beige||-||N||-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||N||-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||- | |Black||-||N||-||-||-||-||-||N||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 10:44, 11 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | N | - | - | - | - | - | N | N | N | N | - | - | - |
| Pink | N | Y | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | - |
| White | N | N | ? | ? | ? | ? | ? | Y | N | - | - | - | - | - |