Difference between revisions of "User:Ranaris"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||x||x||x||x||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||! |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 08:54, 12 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ! |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | x | x | - | - | - | - | - | x | x | x | x | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | x | x | x | x | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
1 small pink correct