Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||Y||N||-||-||-||-||-||N||N||N||N||-||-||N | |Black||Y||N||-||-||-||-||-||N||N||N||N||-||-||N | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||N||N|| | + | |Coral||N||N||N||?||?||?||?||N||N||N||N||N||N||Y |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||N||Y||N||N||?||?||N||N||N||N||N||-||-||N | |Pink||N||Y||N||N||?||?||N||N||N||N||N||-||-||N | ||
Revision as of 01:12, 15 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Beige | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Black | Y | N | - | - | - | - | - | N | N | N | N | - | - | N |
| Coral | N | N | N | ? | ? | ? | ? | N | N | N | N | N | N | Y |
| Pink | N | Y | N | N | ? | ? | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Smoke | N | N | - | - | - | - | - | N | - | - | - | - | - | N |
| White | N | N | ? | ? | ? | ? | ? | Y | N | - | - | N | N | N |