Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||-||-||N | |Beige||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||-||-||N | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||Y||N|| | + | |Black||Y||N||N||-||N||-||-||N||N||N||N||-||-||N |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||N||N||N||?||N||?||?||N||N||N||N||N||N||Y | |Coral||N||N||N||?||N||?||?||N||N||N||N||N||N||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||N||Y||N||N||Y|| | + | |Pink||N||Y||N||N||Y||-||N||N||N||N||N||-||-||N |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||N||N|| | + | |Smoke||N||N||N||-||N||-||-||N||-||-||-||-||-||N |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||N||N|| | + | |White||N||N||Y||-||N||-||-||Y||N||-||-||N||N||N |
|} | |} | ||
Revision as of 10:34, 15 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Beige | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Black | Y | N | N | - | N | - | - | N | N | N | N | - | - | N |
| Coral | N | N | N | ? | N | ? | ? | N | N | N | N | N | N | Y |
| Pink | N | Y | N | N | Y | - | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Smoke | N | N | N | - | N | - | - | N | - | - | - | - | - | N |
| White | N | N | Y | - | N | - | - | Y | N | - | - | N | N | N |