Difference between revisions of "User:Gudruun"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||X||O||X||X||X||X||X||X||O||-||-||X||O||- | |Coral||X||O||X||X||X||X||X||X||O||-||-||X||O||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||O||X|| | + | |Pink||O||X||O||X||X||X||-||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||X||X||X||X||O||O||-||X||X||X||X||X||X||- | |Smoke||X||X||X||X||O||O||-||X||X||X||X||X||X||- | ||
Revision as of 07:19, 16 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | O | X | X | X | X | X | - | - | X | X | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | O | X | - | - | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X | X | - |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | X | O | - | - | X | O | - |
| Pink | O | X | O | X | X | X | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | X | X | X | X | O | O | - | X | X | X | X | X | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | - |