Difference between revisions of "User:Kalixta"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Aqua||O||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X | |Aqua||O||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||X|| | + | |Beige||X||X||X||X||?||?||?||-||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | ||
Revision as of 05:07, 17 June 2021
Necklace:
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | O | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Beige | X | X | X | X | ? | ? | ? | - | - | - | - | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Pink | X | X | X | X | ? | ? | ? | - | - | - | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | O | X | ? | ? | X | X | X | ? | O | - | X |
| White | X | ? | X | X | ? | ? | ? | X | X | X | X | X | X | O |