Difference between revisions of "GOMyL/Mines"
From A Wiki in the Desert
| Line 45: | Line 45: | ||
| Quartz || 53, -6561 || Blue Nile || | | Quartz || 53, -6561 || Blue Nile || | ||
|- | |- | ||
| − | | Ruby || | + | | Ruby || -34, -6470 || Napata || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:13, 22 June 2021
Return to GOMyL - Guild Page
Public Mines
| Gem Type | Coords | Region | Notes |
|---|---|---|---|
| Topaz | 1048, -4088 | VoQ |
Guild Mines
Ore Mines
| Resource | Coords | Region | Notes |
|---|---|---|---|
| Copper | 300, -6621 | Blue Nile | 4 Compression Furnaces |
| Iron | 102, -6710 | Blue Nile | 4 Compression Furnaces |
| Silver | Blue Nile | ||
| Tin | 313, -6719 | Blue Nile | Near Copper Mine |
| Zinc | -1186, -6650 | ?? |
Gem Mines
| Resource | Coords | Region | Notes |
|---|---|---|---|
| Quartz | 53, -6561 | Blue Nile | |
| Ruby | -34, -6470 | Napata |
Guild Quarries
Coming soon