Difference between revisions of "User/Dornad/Pearls"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||✓||X||X||X||X||X||X||-||X||-||-||-||-||X | |Coral||✓||X||X||X||X||X||X||-||X||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||✓||?||X||X||X||X||✓|| | + | |Pink||X||X||✓||?||X||X||X||X||✓||X||X||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||X||X||*||X|| | + | |Smoke||X||X||X||X||X||*||X||X||X||X||X||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||✓||X||✓||X||X||X||X||-||-||✓ | |White||X||X||X||X||✓||X||✓||X||X||X||X||-||-||✓ | ||
Revision as of 20:33, 10 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | - | X | X | X | - | X | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | - | X | X | X | X | X | ? | ? | - | - | X |
| Black | X | ✓ | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Coral | ✓ | X | X | X | X | X | X | - | X | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | ✓ | ? | X | X | X | X | ✓ | X | X | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | * | X | X | X | X | X | - | - | X |
| White | X | X | X | X | ✓ | X | ✓ | X | X | X | X | - | - | ✓ |