Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N|| | + | |Aqua||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||Y||N |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N | |Beige||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N | ||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||N||N||N||Y||N||N||N||N||N||N||N||N||N||Y | |Coral||N||N||N||Y||N||N||N||N||N||N||N||N||N||Y | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||N||Y||N||N||Y||N||N||N||N||N||N|| | + | |Pink||N||Y||N||N||Y||N||N||N||N||N||N||Y||N||N |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||N||N||N||N||N||Y||N||N||Y||N||Y||N||N||N | |Smoke||N||N||N||N||N||Y||N||N||Y||N||Y||N||N||N | ||
Revision as of 02:47, 23 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | Y | N |
| Beige | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N |
| Black | Y | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N |
| Coral | N | N | N | Y | N | N | N | N | N | N | N | N | N | Y |
| Pink | N | Y | N | N | Y | N | N | N | N | N | N | Y | N | N |
| Smoke | N | N | N | N | N | Y | N | N | Y | N | Y | N | N | N |
| White | N | N | Y | N | N | N | Y | Y | N | Y | N | N | N | N |