Difference between revisions of "User/Dreger/Perl"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua || | + | |Aqua ||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
| Line 15: | Line 15: | ||
|Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||-|| | + | |Pink ||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||O||-||O | |Smoke ||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||O||-||O | ||
Revision as of 21:27, 2 August 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | O | - | O |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |