Difference between revisions of "User/Dreger/Perl"
From A Wiki in the Desert
| Line 19: | Line 19: | ||
|Smoke ||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||O||-||O | |Smoke ||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X||X||O||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||X||X||X|| | + | |White ||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 08:30, 4 August 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | ? | X | X | X |
| Beige | X | X | O | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Black | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink | O | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Smoke | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X | X | O | - | O |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |