Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Gearboxes"
From A Wiki in the Desert
| Line 42: | Line 42: | ||
| A95 || B95 || C95 || || || || || | | A95 || B95 || C95 || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | A420 || B420 || C420 || || || || || |
|- | |- | ||
| || || || || || || || | | || || || || || || || | ||
Revision as of 03:54, 26 September 2021
Alpha. Gearboxes
| Output | Gears needed | Use |
|---|---|---|
| A | B | C | D | E | F | G | H |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C231 | D231 | E231 | |||||
| C60 | D60 | E60 | |||||
| D139 | E139 | F139 | |||||
| E400 | F400 | G400 | |||||
| F556 | G556 | H556 | |||||
| D116 | E116 | F116 | |||||
| F346 | G346 | H346 | |||||
| F18 | G18 | H18 | |||||
| D278 | E278 | F278 | |||||
| E83 | G83 | H83 | |||||
| C250 | D250 | E250 | |||||
| A463 | B463 | C463 | |||||
| A95 | B95 | C95 | |||||
| A420 | B420 | C420 | |||||