Difference between revisions of "Meshwesh Waterworks/Contributions"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
| Beren || Treated Boards || 9000 | | Beren || Treated Boards || 9000 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Etma || 2 warehouses || Example |
|- | |- | ||
| Example || Example || Example | | Example || Example || Example | ||
|} | |} | ||
Revision as of 15:45, 13 October 2021
| Name | Resource | Amount |
|---|---|---|
| Beren | Treated Boards | 9000 |
| Etma | 2 warehouses | Example |
| Example | Example | Example |