Difference between revisions of "Meshwesh Waterworks/Contributions"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
| Etma || 2 warehouses || Example | | Etma || 2 warehouses || Example | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Murtha || 89 white raeli tiles || Example |
|} | |} | ||
Revision as of 15:47, 13 October 2021
| Name | Resource | Amount |
|---|---|---|
| Beren | Treated Boards | 9000 |
| Etma | 2 warehouses | Example |
| Murtha | 89 white raeli tiles | Example |