Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Planrations"
From A Wiki in the Desert
m (→Plantations) |
|||
| Line 3: | Line 3: | ||
[[Guilds/Alpha]] Alpha main<br/><br/> | [[Guilds/Alpha]] Alpha main<br/><br/> | ||
| − | <b>Next tending:</b> 10/ | + | <b>Next tending:</b> 10/20 6 am <br/><br/> |
{| border="1" class="wikitable sortable" | {| border="1" class="wikitable sortable" | ||
| − | !Coords!!Owner!!Advances!!Tenders | + | !Coords!!Owner!!Cocoa!!Advances!!Tenders |
|- | |- | ||
| − | | 939 -4613 || Sabuli || 1 || Kalmkitty Kamilana AlphaJr Maata AlphaBob SubDak | + | | 939 -4613 || Sabuli || || 1 || Kalmkitty Kamilana AlphaJr Maata AlphaBob SubDak |
|- | |- | ||
| − | | 1017 -4497 || Kalmkitty || || Sabuli Kamilana AlphaJr Maata AlphaBob SubDak | + | | 1017 -4497 || Kalmkitty || 54 || || Sabuli Kamilana AlphaJr Maata AlphaBob SubDak |
|- | |- | ||
| − | | 1023 -4609 || sparkle || || taylor Kamilana AlphaJr Sabuli Maata AlphaBob | + | | 1023 -4609 || sparkle || || || taylor Kamilana AlphaJr Sabuli Maata AlphaBob |
|- | |- | ||
| − | | 902 -4533 || Maata || || AlphaBob Kamilana AlphaJr | + | | 902 -4533 || Maata || || || AlphaBob Kamilana AlphaJr |
|- | |- | ||
| − | | 920 -4435 || Subira || || Kalmkitty Sabuli SubDak | + | | 920 -4435 || Subira || || || Kalmkitty Sabuli SubDak |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 06:12, 20 October 2021
Plantations
Guilds/Alpha Alpha main
Next tending: 10/20 6 am
| Coords | Owner | Cocoa | Advances | Tenders |
|---|---|---|---|---|
| 939 -4613 | Sabuli | 1 | Kalmkitty Kamilana AlphaJr Maata AlphaBob SubDak | |
| 1017 -4497 | Kalmkitty | 54 | Sabuli Kamilana AlphaJr Maata AlphaBob SubDak | |
| 1023 -4609 | sparkle | taylor Kamilana AlphaJr Sabuli Maata AlphaBob | ||
| 902 -4533 | Maata | AlphaBob Kamilana AlphaJr | ||
| 920 -4435 | Subira | Kalmkitty Sabuli SubDak |
| Avatar | Tend |
|---|---|
| Sabuli | Kalmkitty sparkle Subira |
| Kalmkitty | Sabuli Subira |
| Maata | Sabuli Kalmkitty sparkle |
| AlphaBob | Maata Sabuli Kalmkitty sparkle |
| Kamilana | Maata sparkle Sabuli Kalmkitty |
| AlphaJr | Maata sparkle Sabuli Kalmkitty |
| SubDak | Sabuli Kalmkitty Subira |
| taylor | sparkle |