Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Planrations"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
| 1017 -4497 || KK || 54 || || Sabuli Kami AlphaJr Maata AB SubDak | | 1017 -4497 || KK || 54 || || Sabuli Kami AlphaJr Maata AB SubDak | ||
|- | |- | ||
| − | | 1023 -4609 || sparkle || | + | | 1023 -4609 || sparkle || 43 || || taylor Kami AlphaJr Sabuli Maata AB |
|- | |- | ||
| − | | 902 -4533 || Maata || | + | | 902 -4533 || Maata || 27 || || AB Kami AlphaJr |
|- | |- | ||
| − | | 920 -4435 || Subira || | + | | 920 -4435 || Subira || 9 || || KK Sabuli SubDak |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:18, 20 October 2021
Plantations
Guilds/Alpha Alpha main
Next tending: 10/20 6 am
| Coords | Owner | Coc | Adv | Tenders |
|---|---|---|---|---|
| 939 -4613 | Sabuli | 57 | 1 | KK Kami AlphaJr Maata AB SubDak |
| 1017 -4497 | KK | 54 | Sabuli Kami AlphaJr Maata AB SubDak | |
| 1023 -4609 | sparkle | 43 | taylor Kami AlphaJr Sabuli Maata AB | |
| 902 -4533 | Maata | 27 | AB Kami AlphaJr | |
| 920 -4435 | Subira | 9 | KK Sabuli SubDak |
| Avatar | Tend |
|---|---|
| Sabuli | Kalmkitty sparkle Subira |
| Kalmkitty | Sabuli Subira |
| Maata | Sabuli Kalmkitty sparkle |
| AlphaBob | Maata Sabuli Kalmkitty sparkle |
| Kamilana | Maata sparkle Sabuli Kalmkitty |
| AlphaJr | Maata sparkle Sabuli Kalmkitty |
| SubDak | Sabuli Kalmkitty Subira |
| taylor | sparkle |
| Subira | |
| sparkle |