Difference between revisions of "Guilds/Happies/Raelioven/Fired"
From A Wiki in the Desert
(→Fired) |
(→Fired) |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|Oven #08 ||11/12 || --% | |Oven #08 ||11/12 || --% | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #09 || | + | |Oven #09 ||28/01 || 90% |
|- | |- | ||
|Oven #10 ||02:12 || --% | |Oven #10 ||02:12 || --% | ||
| Line 29: | Line 29: | ||
|Oven #12 ||27/01 || 90% | |Oven #12 ||27/01 || 90% | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #13 || | + | |Oven #13 ||28/01 || 90% |
|- | |- | ||
|Oven #14 ||27/01 || 90% | |Oven #14 ||27/01 || 90% | ||
Revision as of 16:32, 28 January 2022
Fired
| Oven | Last Burn | Public |
|---|---|---|
| Oven #01 | 18/12 | 0% |
| Oven #02 | 18/12 | --% |
| Oven #03 | 11/12 | --% |
| Oven #04 | 18/12 | --% |
| Oven #05 | 13/12 | --% |
| Oven #06 | 11/12 | --% |
| Oven #07 | 02/12 | --% |
| Oven #08 | 11/12 | --% |
| Oven #09 | 28/01 | 90% |
| Oven #10 | 02:12 | --% |
| Oven #11 | 07/12 | --% |
| Oven #12 | 27/01 | 90% |
| Oven #13 | 28/01 | 90% |
| Oven #14 | 27/01 | 90% |
| Oven #15 | 11/12 | --% |
| Oven #16 | 8/12 | --% |
| Oven #17 | 11/12 | --% |
| Oven #18 | 27/01 | 90% |
| Oven #19 | 11/12 | --% |
| Oven #20 | 11/12 | --% |
| Oven #21 | 11/12 | --% |
| Oven #22 | 01/12* | --% |
| Oven #23 | 01/12* | --% |
| Oven #24 | 01/12* | --% |
| Oven #25 | 13/12 | --% |
| Oven #26 | 11/12 | --% |
| Oven #27 | 07:12 | --% |
| Oven #28 | 11/12 | --% |
| Oven #29 | 11/12 | --% |
| Oven #30 | 26/11 | --% |
| Oven #31 | 01/12 | --% |
| Oven #32 | 01/12 | --% |
| Oven #33 | 01/12 | --% |
| Oven #34 | 01/12 | --% |
| Oven #35 | 08/12 | --% |