Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 27: | Line 27: | ||
| Subdak || 0 || | | Subdak || 0 || | ||
|- | |- | ||
| − | | sparkle || || | + | | sparkle || 2|| |
|- | |- | ||
| − | | Taylor || || | + | | Taylor ||0 || |
|- | |- | ||
| Rhaom || || | | Rhaom || || | ||
Revision as of 01:16, 7 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | 1 | |
| MrBruce | 1 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | ||
| Aaltje | ||
| Robare | ||
| AlphaJr | ||
| Maata | ||
| AlphaBob | ||
| Subira | 0 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | ||
| Kalmkitty | ||
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana | ||
| AlphaJr |