Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
!Player!!Certificates!!Passed | !Player!!Certificates!!Passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Brucette || | + | | Brucette || 0 || |
|- | |- | ||
| − | | MrBruce || | + | | MrBruce || 0 || |
|- | |- | ||
| ReddRuby || || | | ReddRuby || || | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
| Telanoc || 0 ||passed | | Telanoc || 0 ||passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Aaltje || | + | | Aaltje || 1 || |
|- | |- | ||
| Robare ||1 || | | Robare ||1 || | ||
| Line 19: | Line 19: | ||
| AlphaJr || || | | AlphaJr || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maata || | + | | Maata ||0 ||passed |
|- | |- | ||
| AlphaBob || || | | AlphaBob || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Subira || | + | | Subira || 1 || Passed |
|- | |- | ||
| Subdak || 0 || | | Subdak || 0 || | ||
Revision as of 21:23, 14 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | 0 | |
| MrBruce | 0 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | 0 | passed |
| Aaltje | 1 | |
| Robare | 1 | |
| AlphaJr | ||
| Maata | 0 | passed |
| AlphaBob | ||
| Subira | 1 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | 1 | passed |
| Kalmkitty | 1 | |
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana |