Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
| ReddRuby || || | | ReddRuby || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || 0 || | + | | Telanoc || 0 ||Passed |
|- | |- | ||
| Aaltje || 1 || | | Aaltje || 1 || | ||
|- | |- | ||
| − | | Robare ||1 || | + | | Robare ||1 || Passed |
|- | |- | ||
| AlphaJr || || | | AlphaJr || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maata ||0 || | + | | Maata ||0 ||Passed |
|- | |- | ||
| AlphaBob || || | | AlphaBob || || | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
| Taylor ||0 || | | Taylor ||0 || | ||
|- | |- | ||
| − | | Rhaom ||1 || | + | | Rhaom ||1 ||Passed |
|- | |- | ||
| Kalmkitty ||1 || | | Kalmkitty ||1 || | ||
Revision as of 01:50, 16 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | lvl 3 x1 | Passed |
| MrBruce | 0 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | 0 | Passed |
| Aaltje | 1 | |
| Robare | 1 | Passed |
| AlphaJr | ||
| Maata | 0 | Passed |
| AlphaBob | ||
| Subira | 1 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | 1 | Passed |
| Kalmkitty | 1 | |
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana |