Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
| ReddRuby || || || | | ReddRuby || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || 0 || || Passed | + | | Telanoc || 0 || 2 || Passed |
|- | |- | ||
| Aaltje || 1 || || | | Aaltje || 1 || || | ||
Revision as of 02:03, 16 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates - Level 2 | Certificates - Level 3 | Passed |
|---|---|---|---|
| Brucette | 1 | Passed | |
| MrBruce | 0 | ||
| ReddRuby | |||
| Telanoc | 0 | 2 | Passed |
| Aaltje | 1 | ||
| Robare | 1 | Passed | |
| AlphaJr | |||
| Maata | 0 | Passed | |
| AlphaBob | |||
| Subira | 1 | Passed | |
| Subdak | 0 | ||
| sparkle | 2 | ||
| Taylor | 0 | ||
| Rhaom | 1 | Passed | |
| Kalmkitty | 1 | ||
| Sabuli | 2 | ||
| Kamilana |