Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
!Player!!Certificates - Level 2 !! Certificates - Level 3!!Passed | !Player!!Certificates - Level 2 !! Certificates - Level 3!!Passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Brucette || || | + | | Brucette ||0 || 1 || Passed |
|- | |- | ||
| MrBruce || 0 || || | | MrBruce || 0 || || | ||
| Line 15: | Line 15: | ||
| Aaltje || 0 || || | | Aaltje || 0 || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Robare ||0 || || Passed | + | | Robare ||0 ||2 || Passed |
|- | |- | ||
| AlphaJr || || || | | AlphaJr || || || | ||
Revision as of 15:59, 16 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates - Level 2 | Certificates - Level 3 | Passed |
|---|---|---|---|
| Brucette | 0 | 1 | Passed |
| MrBruce | 0 | ||
| ReddRuby | |||
| Telanoc | 0 | 2 | Passed |
| Aaltje | 0 | ||
| Robare | 0 | 2 | Passed |
| AlphaJr | |||
| Maata | 0 | Passed | |
| AlphaBob | 0 | ||
| Subira | 1 | 2 | Passed |
| Subdak | 0 | ||
| sparkle | 1 | ||
| Taylor | 0 | ||
| Rhaom | 1 | Passed | |
| Kalmkitty | 0 | ||
| Sabuli | 1 | ||
| Kamilana |