Difference between revisions of "User:Rasmoh"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke ||-||-|| | + | |Smoke ||-||-||❌||-||-||-||-||❌||❌||❌||❌||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 23:44, 11 June 2022
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | ✔ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ✔ |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | ❌ | - | - | - | - | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |