Difference between revisions of "User:KillHubris"
From A Wiki in the Desert
KillHubris (talk | contribs) |
KillHubris (talk | contribs) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua | + | |Aqua 0 ? ?||x||x||x||x||x||x||x||?||?||?||?||?||?||? |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | |Beige ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | ||
Revision as of 17:27, 23 August 2022
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua 0 ? ? | x | x | x | x | x | x | x | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Beige ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Black ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Coral 0 ? ? | x | x | x | x | x | x | x | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Pink ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Smoke ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| White ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |