Difference between revisions of "User:BlackShaman"
From A Wiki in the Desert
BlackShaman (talk | contribs) |
BlackShaman (talk | contribs) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||x|| | + | |Aqua||x||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||x|| | + | |Beige||x||x|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||x|| | + | |Black||x||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-|| | + | |Coral||-||x||-||-||-||-||-||x||O||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||x||O||x||-||-||-||-||x||-||-||-||x||-||- | |Pink||x||O||x||-||-||-||-||x||-||-||-||x||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||x|| | + | |Smoke||x||x||x||O||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-|| | + | |White||-||x||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 08:47, 8 May 2023
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | x | - | - | - | - | - | x | O | - | - | - | - | O |
| Pink | x | O | x | - | - | - | - | x | - | - | - | x | - | - |
| Smoke | x | x | x | O | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| White | - | x | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |