Difference between revisions of "User:Rhythm"
From A Wiki in the Desert
| Line 67: | Line 67: | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- | |Pink||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||0||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Smoke||X||0||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||0||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||- | |White||0||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Latest revision as of 21:14, 10 July 2021
Augir Master 7-3
Amanti Master
Tut Master - 7-4
Bann Master 7-4
Maata Master
legrin master
Panyea master
Ricky Master
Rolkat master
Gumby Master
Lisba master
Kazoo master
Ahkten Master
Farnight Master
ungrosdodo - Master
undefined - master
lisimba - master 7-3
Blues
Hiakun Master
Duffe
Tallow Master
Schrodinger Master
twy Master
vivi master
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | - | - | - |
| Beige | X | X | 0 | X | O | X | X | X- | X | -X | -X | - | - | - |
| Black | X | X | X | X | X | O | X | O | X | - | X | - | - | - |
| Coral | X | X | X | 0 | x | x | x | X | O | X | X | - | - | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | X | 0 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| White | 0 | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | - | - | - |