Difference between revisions of "User:Omegaice"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-||-|| | + | |Black||-||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 23:19, 5 June 2021
First!
Necklace
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O | - | - |
| Black | - | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |